Eşti aici

Lista Echipelor Inscrise ONLINE, editia III

Ultima actualizare a listei: 30.07.2014

    Echipele inscrise online in cadrul Festivalului Drumetii Montane 2014. Atentie! nu este obligatoriu sa te inscrii online ( te poti inscrie si vineri 01.08.2014 in tabara pana la ora 21.30 )  insa este foarte important sa iti anunti macar prezenta telefonic la numarul de telefon 0762325903 sau 0748190296 pentru o mai buna organizare.

CARABUSII TURMENTATI categoria Haiducii (Open)
PARCUL SPERANTEI categoria Haiducii (Open)
PINGUINII categoria Haiducii (Open)
GO GETTERS categoria Haiducii (Open)
IVAN  categoria Haiducii (Open)
DIANA  categoria Haiducii (Open)
ONESTIN 1 categoria Haiducii (Open)
ONESTIN 2 categoria Haiducii (Open)
COCOSUL DE MUNTE categoria Haiducii (Open)
CeSaVezi.ro categoria Haiducii (Open)
ECO GANG categoria Haiducii (Open)
RANDOM categoria Haiducii (Open)
VIA-RETEZAT categoria Haiducii (Open)
DELFINII categoria Haiducii (Family)
CERCETASELE VESELE categoria Haiducii (Family)
PRIMO categoria Haiducii (Family)
NITA categoria Haiducii (Family)
HAPPY_GHITA categoria Haiducii (Family)
CURAJOSII categoria Haiducii (Family)
ALDARA categoria Haiducii (Family)
CHITIMIA categoria Haiducii (Family)
DARAS categoria Haiducii (Family)
FAMILIA CHIRA categoria Haiducii (Family)
ALEXANDRU-GABRIEL categoria Haiducii (Family)
HAIDUCII categoria Haiducii (Family)
TEMERARII categoria Haiducii (Family)
FAM. COSTA categoria Haiducii (Family)
VOICULESCU ANDREI categoria Haiducii (Family)
BABENCU TEAM categoria Haiducii (Family)
HAPPY FAMILY categoria Haiducii (Family)
MOGALDETELE categoria Haiducii (Family)
BUFNITELE HAIOASE categoria Haiducii (Family)
WIR WIND ZUSSAMEN categoria Haiducii (Family)
LUPII AVENTURIERI categoria Haiducii (Family)
DELTA BOYS categoria Haiducii (Family)
INVINGATORII categoria Haiducii (Family)
ADONIS categoria Haiducii (Family)
CsAT categoria Haiducii (Family)
FULGER categoria Haiducii (Family)
MAGDALENA categoria Domnitele Suave (Feminin)
FORTATA categoria Domnitele Suave (Feminin)
AVENTURA categoria Domnitele Suave (Feminin)
COCOSUL DE MUNTE categoria Domnitele Suave (Feminin)
ECO ANGELS categoria Domnitele Suave (Feminin)
PIRAMIDA categoria Dinozaurii Pitici (Juniori)
MAGNIFIC TEAM categoria Dinozaurii Pitici (Juniori)
COCOSUL DE MUNTE categoria Dinozaurii Pitici (Juniori)
FURIOSII VESELI categoria Dinozaurii Pitici (Copii)
TREI FRATI PATRATI categoria Dinozaurii Pitici (Copii)
DROPIILE categoria Dinozaurii Pitici (Copii)
MUTOMANII VETERANI categoria Zmeii Inaripati (Veterani)
TIMISORENII categoria Zmeii Inaripati (Elite)
FIRSTFORCE categoria Zmeii Inaripati (Elite)
MUTOMANII VETERANI categoria Zmeii Inaripati (Elite)
COCOSUL DE MUNTE categoria Zmeii Inaripati (Elite)